
Lewisas Hamiltonas papasakojo daugiau apie kaklo traumą, kurią patyrė pernai priešsezoninių bandymų metu.
Ruošdamasis savo pirmajam sezonui su „Ferrari“ komanda, britas praėjusių metų sausį Barselonoje dalyvavo tris dienas trukusiuose bandymuose, kurių metu vairavo senesnės kartos „Ferrari“ automobilį.
Tačiau antrąją bandymų dieną jis patyrė avariją vairuodamas SF-23. Tai lėmė toli gražu ne idealų jo karjeros „Ferrari“ komandoje startą, o 2025-ieji galiausiai tapo prasčiausiu sezonu per visą jo F-1 karjerą.
L. Hamiltonas lenktynininkų įskaitoje užėmė šeštą vietą, 86 taškais atsilikęs nuo komandos draugo Charleso Leclerco, ir pirmą kartą karjeroje sezoną baigė nė karto neužlipęs ant podiumo.
„Praėjusiais metais bandymuose labai stipriai trenkiausi į sieną“, – pasakojo L. Hamiltonas. „Pažeidžiau vieną kaklo diską, kuris spaudė nervą. Todėl maždaug devynias savaites negalėjau daug ko daryti. Kasdien lankiausi pas gydytojus, negalėjau miegoti.“
„Vartojau nuskausminamuosius, man teko leistis injekciją, dariau viską, ką galėjau, kad išspręsčiau problemą. Iš esmės su tuo ir bandžiau gyventi. Tai nėra lengva, turint omenyje poziciją, kurioje sėdi bolide.“
L. Hamiltonas nuo čempionato lyderio Andrea Kimi Antonelli atsilieka 41 tašku ir devyniais taškais lenkia trečioje vietoje esantį George’ą Russellą, kuris buvusį komandos draugą laiko „didele grėsme“ kovoje dėl čempiono titulo.
Tuo tarpu pats L. Hamiltonas teigia, kad šiuo metu tikrai negalvoja apie kovą dėl čempiono titulo.
„Galvoju tik apie tai, kad atvykęs į lenktynes noriu jose nugalėti – toks mano tikslas“, – pridūrė jis. „Dėl to dirbau visą savaitę, praėjusią savaitę ir šią savaitę. Nėjau vakarieniauti.“
„Nuleidau galvą ir susitelkiau į aukas, kurias reikia padaryti, kad atvykčiau būdamas 100 proc. pasiruošęs ir galėčiau sėkmingai pasirodyti dėl šių žmonių.“












































