„Red Bull“ patarėjas sporto klausimais Helmutas Marko, stebintis Bahreine vykstančius F-1 bandymus, teigia, kad „Ferrari“ vėl kenčia nuo padangų nusidėvėjimo problemos.
George‘as Russellas liko pozityviai nusiteikęs po pirmosios F-1 bandymų Bahreine dienos. Anot brito, komanda norėjo įveikti kuo daugiau kilometrų, o ne užfiksuoti geriausią rezultatą.