„Formulės-E“ vadovas Jeffas Doddsas pasijuokė iš „Formulės-1“ teigdamas, kad ateityje galime pamatyti F-1 lenktynes „IKEA“ automobilių stovėjimo aikštelėje.
Buvęs „Formulės-1“ technikos direktorius Gary Andersonas mano, kad „Mercedes“ komanda „vis dar save apgaudinėja“, o jos lenktynininkas Lewisas Hamiltonas nesupranta, kur iš tikrųjų slypi...