„Abt SportsLine“ organizacija, „Formulės-E“ čempionate lenktyniaujanti „Abt Cupra“ vardu, šiandien oficialiai paskelbė, kad nuo kitų metų naudos „Lola-Yamaha“ sukurtus elektros variklius.
„Mercedes“ komandos specialistas Andrew Shovlinas teigia, kad po Japonijos GP ekipa turi daugiau žinių apie tai, kaip išspausti daugiau iš savo W15 automobilio.
Daugkartinis F-1 čempionas Maxas Verstappenas teigiamai atsiliepė apie „Formulę-E“, bet neliko sužavėtas Tokijo trasa, kurioje daugiau nei prieš savaitę vyko lenktynės.
Šiandien Silverstoune duris pravėrė „Andretti Global“ bazė, kurioje bus vykdoma dalis automobilių sporto veiklos. Amerikiečių ekipa taip pat atskleidė planus dalyvauti F-2 ir F-3...