Savaitgalį „Laguna Seca“ trasoje surengtose „IndyCar“ lenktynėse pergalę iškovojo ir čempionato lyderiu tapo „Ganassi“ komandos sportininkas Alexas Palou.
Trečią vietą Ispanijos GP lenktynėse iškovojęs Lewisas Hamiltonas ragina „Mercedes“ labiau tobulinti savo automobilį, kad sumažintų atsilikimą nuo pagrindinių varžovų.