Mid-Ohajaus trasoje surengtoje „IndyCar“ kvalifikacijoje, kurios metu pirmą kartą buvo naudojami automobiliai su hibridiniais varikliais, „pole“ poziciją iškovojo čempiono titulą ginantis Alexas Palou.
Už trasos ribų pasivažinėjęs ir automobilį apgadinęs Maxas Verstappenas teigė, jog džiaugėsi, kad jam pavyko patekti į šiandien vykusios F-1 kvalifikacijos paskutinę dalį.
„Pole“ poziciją Silverstoune iškovojęs „Mercedes“ sportininkas George‘as Russellas prisipažino, kad buvo tokių akimirkų, kai jis galvojo, jog net nepateks į paskutinę kvalifikacijos dalį.
Silverstouno trasoje surengtoje F-1 kvalifikacijoje antrąją „pole“ šių metų sezone iškovojo George‘as Russellas, o iš antrosios pozicijos lenktynes pradės jo komandos draugas Lewisas Hamiltonas.