Po pertraukos Škotijoje surengtose „Extreme E“ lenktynėse triumfavo pirmąją pergalę sezone iškovojusi „Veloce“ komanda. O čempionės titulą ginanti RXR, nesėkmingai susiklosčius finalinėms varžyboms, liko...
Po ilgokos pertraukos „Extreme E“ čempionatui vėl sugrįžus į varžybų režimą, Škotijoje surengtose pirmose šio savaitgalio kvalifikacinėse lenktynėse pergales iškovojo „Veloce“ ir „Andretti“ komandos.
„Ford“ oficialiai pristatė „Raptor T1+“ automobilį, su kuriuo varžysis kitų metų Dakaro ralyje. Jis buvo pristatytas prasidėjusiame Goodwoodo greičio festivalyje.