
„Ducati“ oficialiai patvirtino, kad pratęsė sutartį su Marcu Marquezu 2027 ir 2028 m. „MotoGP“ sezonams.
Po to, kai buvo galutinai sutarta dėl naujos „Konkordo“ sutarties, „Ducati“ pirmoji ėmėsi veiksmų paskelbdama, kad jai pavyko susitarti su ispanu dėl atstovavimo komandai dar dviem sezonams.
Ši naujiena yra pirmoji iš, kaip tikimasi, artimiausiomis dienomis pasipilsiančios pranešimų serijos. Tikimasi, kad „Ducati“ netrukus paskelbs apie pasirašytą sutartį su „Ducati“.
Nors kurį laiką buvo kalbama, kad M. Marquezas galimai nėra dar galutinai apsisprendęs dėl savo ateities, ypač po pernai ir šiemet patirtų traumų, manoma, kad susitarimas tarp ispano ir „Ducati“ buvo pasiektas prieš kelis mėnesius.
Pagrindinė priežastis, dėl kurios iki šiol nebuvo paskelbta apie pratęstą sutartį – ilgai trukusios derybos tarp čempionato organizatorės „MotoGP Sports Entertainment Group“ („MotoGP SEG“) bei čempionate dalyvaujančių gamintojų ir komandų. Šioms šalims susitarti dėl naujos sutarties pavyko tik praėjusią savaitę.
„Aš lieku su raudona spalva“, – išplatintame „Ducati“ pranešime cituojamas M. Marquezas.
„Esu išties laimingas dėl šio naujo susitarimo su „Ducati Lenovo Team“ ir galimybės toliau būti šios šeimos dalimi. Kai nusprendžiau prisijungti prie „Ducati“, buvau įsitikinęs, kad tai yra konkurencingiausias projektas. Jie patikėjo manimi, o mes sukūrėme pasitikėjimu ir sunkiu darbu paremtus santykius.“
„Šiuo sutarties pratęsimu jie dar kartą patvirtino šį įsipareigojimą, gerbdami mano laiką ir suteikdami man ramybę, kurios reikėjo priimti teisingam sprendimui.“
„Pirmaisiais metais kartu mes kovojome dėl titulo ir jį laimėjome – tai neįkainojamas rezultatas, patvirtinantis, kad pasirinktas kelias buvo teisingas.“
„Aš ir toliau lenktyniauju, nes myliu šį sportą ir noriu siekti dar ambicingesnių tikslų. Esu įsitikinęs, kad tai yra tinkama vieta tai padaryti. Kol būsiu čia, atiduosiu viską, kad ateitis būtų nudažyta raudona spalva.“












































