
„Red Bull“ lenktynininkas Maxas Verstappenas teigė, kad greitojo rato pabaigoje vos pasukus vairą, jo automobilis „iškart tapo nevaldomas“.
Paskutinėmis Austrijos GP kvalifikacijos sekundėmis M. Verstappenas rizikavo, bandydamas įveikti „Mercedes“ sportininkus ir iškovoti „pole“ poziciją. Tačiau 9-ame posūkyje jis nesuvaldė savo „Red Bull RB22“ automobilio ir išlėkęs iš trasos trenkėsi į saugos barjerus.
M. Verstappenas sakė, kad tai buvo pirmas kartas šį savaitgalį, kai jis susidūrė su tokia problema 9-ame posūkyje, nors anksčiau tame rate automobilis taip pat tapo nestabilus 6-ame posūkyje.
„Tame pačiame rate jau įvažiuojant į 6-ą posūkį turėjau labai keistą staigų slystelėjimą, nes tai iš esmės yra antras pagal greitį posūkis. O tada, kai įvažiavau į 9-ąjį posūkį, vos tik pasukau vairą, automobilis tapo nevaldomas“, – aiškino jis.
„Jausmas buvo toks, tarsi būtų trūkę prispaudžiamosios jėgos. Aš net nieko nekeičiau automobilyje. Kai kuriose vietose dar buvo galima važiuoti greičiau, todėl bandai paspausti šiek tiek labiau. Tačiau vos tik pasukau vairą, automobilis tiesiog tapo visiškai nevaldomas.“
M. Verstappenas mano, kad avarija jam kainavo dvi pozicijas starto rikiuotėje, tačiau, atsižvelgdamas į gerai žinomas „Red Bull“ starto problemas, jis vis tiek tikėjosi sekmadienį prarasti kelias pozicijas.
„Manau, kad galėjome būti treti. Tai būtų šiek tiek geriau nei penkta vieta“, – duodamas interviu „Sky Sports“ sakė olandas. „Bet viską vertinant realiai, net jei būtume buvę treti, startas mums yra sudėtingas, todėl tikriausiai būčiau nukritęs į penktą vietą. Tokia šiuo metu yra situacija.“
„Red Bull“ į Austriją atsivežė atnaujintą automobilį. Vis dėlto M. Verstappenas neskuba daryti išvadų.
„Manau, turime palaukti“, – sakė jis. „Ši trasa yra labai trumpa, tiesa? Iš tikrųjų daug sportininkų skyrė maži skirtumai. Manau, dar yra keletas dalykų, kuriuos norime suprasti apie paketą – kas veikė gerai, galbūt kai kurios dalys veikė ne taip gerai. O tada dirbsime toliau.“












































