
KTM sportininkui Pedro Acostai bus atlikta operacija, kurios tikslas – sumažinti riešo kanalo sindromo sukeltus simptomus dešinėje rankoje.
Nyderlandų „Grand Prix“ lenktynėse ispanas, kovodamas dėl ketvirtosios vietos su „Ducati“ lenktynininkais Marcu Marquezu ir Francesco Bagnaia, staiga sulėtino tempą. Iš pradžių atrodė, kad jo KTM motociklas vėl sugedo. Tačiau vėliau ispanas buvo pastebėtas purtantis dešinę ranką, o po lenktynių patvirtino, kad pasitraukė dėl fizinių problemų.
„Kenčiu jau metus, visiškai prarandu jutimą trijuose rankos pirštuose“, – aiškino P. Acosta.
„Kai kuriose trasose būna blogiau, kai kuriose – geriau. Tačiau vakar jau nuo trečio rato turėjau problemų, bet žinojau, kur yra stabdžių svirtelė. O šiandien važiuodamas už Marco… net negalėjau suprasti, ar apskritai spaudžiu stabdžių svirtelę.“
„Galų gale atėjo tas momentas, kai pirmame posūkyje išvažiavau per plačiai, nes kitaip būčiau į jį atsitrenkęs.“
„Gana keistas jausmas, kai net nežinai, kokia jėga spaudi stabdžius. Dėl to klydau trasoje, kilo galinis ratas ir panašiai. Dėl šios priežasties antradienį man bus atlikta operacija. Tai nėra rankos tinimas. Problema yra rieše. Tai riešo kanalo sindromas.“
KTM komandos motociklininkas tikisi būti pasirengęs kitam etapui, kuris vyks po dviejų savaičių Vokietijoje.
„Mūsų planas buvo operaciją atlikti po lenktynių Sachsenringe, bet geriau tai padaryti dabar“, – sakė P. Acosta.












































