
Charlesas Leclercas „nėra labai užtikrintas“, jog „Ferrari“ gali Austrijoje kovoti dėl aukščiausių rezultatų.
Prieš dvi savaites italų ekipa nutraukė „Mercedes“ pergalių seriją triumfuodama Barselonoje surengtose lenktynėse.
Puikus Lewiso Hamiltono pasirodymas Ispanijoje leido manyti, kad „Ferrari“ nuo šiol su atnaujintu automobiliu dažnai kovos dėl pergalių. Tačiau Austrijoje, kur ekipa atsivežė atnaujintą variklį, „Ferrari“ toli gražu nebuvo stipriausia.
L. Hamiltonas ir C. Leclercas antrąją treniruotę baigė atitinkamai penktoje ir aštuntoje vietose. L. Hamiltonas nuo geriausią laiką užfiksavusio Andrea Kimi Antonelli atsiliko šešiomis dešimtosiomis sekundės dalimis, o įveikiant ilgesnes distancijas italų ekipa nusileido ne tik „Mercedes“, bet ir „McLaren“.
Barselonoje „Ferrari“ taip pat penktadienio treniruotėse nebuvo stipriausia, tačiau anot C. Leclerco, dabar situacija yra kitokia.
„Nesu labai užtikrintas, bet niekada nesakyk niekada“, – sakė jis. „Tiesa, penktadienį Barselonoje buvo keli elementai, kurie leido mums manyti, kad turime nemažai tempo. Dabar mums sunku – tiek per pirmąją treniruotę, kurioje nedalyvavau, tiek ir antroje, kai jau sėdėjau automobilyje. Tad komandai tai buvo sunkus penktadienis.“
Paklaustas, ko trūksta, C. Leclercas sakė: „Tiesiog sukibimo. Nuo pat pirmojo mano rato automobilis slydo visais keturiais ratais. Buvo labai, labai sudėtinga.“
„Barselonoje taip pat buvo labai sunku su padangomis. Čia ribojantys veiksniai kitokie, bet galiausiai padangų panaudojimas vaidins ne mažesnį vaidmenį. Kalbant apie jų dėvėjimąsi, čia nesame blogoje padėtyje. Didesnė problema ta, kad nėra tempo. Galbūt po 20 ratų būsime greiti, bet tai nėra gerai. Turime padirbėti su automobiliu.“












































